Regeneracja katalizatorów w autach ciężarowych, osobowych i dostawczych

Wbrew niektórym opiniom, regeneracja katalizatora nie musi być procesem szczególnie inwazyjnym. Nowoczesne metody umożliwiają czyszczenie katalizatorów bez konieczności demontażu czujników, a także rozcinania lub wypalania samego katalizatora. Pozwalają również na czyszczenie w sposób ekologiczny. W ten sposób czyszczone są również same czujniki.

W pierwszej kolejności katalizator zostaje zdemontowany z pojazdu. Następnie rozpoczyna się czyszczenie. Kluczem do sukcesu jest odpowiedni dobór środków chemicznych. W naszej firmie używamy do tego celu preparatów biodegradowalnych. Czyszczenie katalizatorów odbywa się w optymalnej do tego temperaturze i przy zastosowaniu odpowiedniego ciśnienia strumienia wody.

Czyszczenie katalizatorów w SERWIS DAF

Nasza firma oferuje czyszczenie katalizatorów wspomnianą ekologiczną metodą. Oferta dotyczy zarówno aut ciężarowych, dostawczych, jak i osobowych. W autach ciężarowych marki DAF podejmujemy się także demontażu i ponownego montażu katalizatora. Przyjmujemy także do regeneracji zdemontowane wcześniej katalizatory pochodzące z aut dostawczych i osobowych, które odsyłamy klientom po zakończeniu pracy. Podejmujemy się czyszczenia wyłącznie katalizatorów nienoszących śladów uszkodzeń mechanicznych. Chętnie pomożemy każdemu klientowi pragnącego wykonać czyszczenie katalizatora. Województwo mazowieckie to główny obszar związany z naszą nową usługą czyli czyszczenie katalizatorów jednak nie ograniczamy się do przyjmowania katalizatorów z dalszych części Polski za pośrednictwem firm kurierskich.

Czyszczenie katalizatorów – korzyści

  • Po czyszczeniu każdego katalizatora wydajemy wydruk z maszyny zawierający kluczowe parametry (ciśnienie i przepływ powietrza przed oraz po czyszczeniu).
  • Zapewnimy 100% skuteczności radząc sobie z każdym rodzajem katalizatora.
  • Gwarantujemy przywrócenie wydajności katalizatora w samochodach osobowych i dostawczych do 98%, zaś w samochodach ciężarowych do 95%.
  • Udzielamy rocznej gwarancji bez limitu kilometrów.
  • Oferujemy promocyjne ceny dla warsztatów przy podjęciu stałej współpracy.
  • Oferujemy krótki czas wykonania usługi – katalizatory z samochodów osobowych i dostawczych są do odbioru tego samego dnia, w którym są przywiezione do czyszczenia, katalizatory z samochodów ciężarowych są do odbioru następnego dnia.