Regeneracja filtrów DPF

Czyszczenie filtra cząsteczek stałych w każdym rodzaju auta może przebiegać szybko i bez konieczności rozbiórki urządzenia. Nowoczesne metody sprawiają, że regeneracja filtrów DPF odbywa się bez konieczności jego rozcinania i wypalania. Jednocześnie z obudowy nie trzeba wyjmować czujników. Technologia, z której korzystamy odpowiada za czyszczenie filtrów DPF w sposób korzystny dla środowiska.

Po demontażu urządzenia z pojazdu rozpoczyna się czyszczenie filtrów DPF z zachowaniem odpowiednich parametrów. Kluczem do sukcesu jest utrzymanie odpowiedniej temperatury i ciśnienia wody, dzięki którym regeneracja filtrów DPF przebiega w sposób sprawny i skuteczny. W naszej pracy używamy biodegradowalnych środków czyszczących, by czyszczenie filtrów DPF nie wpływało negatywnie na środowisko naturalne.

Czyszczenie filtrów DPF – oferta SERWIS DAF

Stosowanie ekologicznej metody czyszczenia filtrów DPF to jeden z wyróżników naszego serwisu. Nasza oferta obejmuje czyszczenie filtrów DPF w autach osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. W dwóch pierwszych przypadkach przyjmujemy już zdemontowane filtry DPF, które po procesie regeneracji odsyłamy naszym klientom. W przypadku samochodów ciężarowych marki DAF podejmujemy się również demontażu i montażu urządzenia po zakończonym procesie regeneracji. Przyjmujemy wszystkie urządzenia pozbawione uszkodzeń mechanicznych, w których wykonujemy profesjonalne czyszczenie filtrów DPF. Województwo mazowieckie to główny obszar związany z naszą nową usługą czyli czyszczenie filtrów DPF jednak nie ograniczamy się do przyjmowania filtrów DPF z dalszych części Polski za pośrednictwem firm kurierskich.

Czyszczenie filtrów DPF w naszym serwisie – korzyści

  • Udostępniamy wydruki dotyczące ciśnienia oraz przepływu powietrza przed i po przeprowadzonej regeneracji filtra DPF.
  • Zapewniamy skuteczność w każdym przypadku.
  • Możemy zagwarantować wydajność filtra DPF w autach ciężarowych na poziomie do 95% oraz do 98% w samochodach osobowych i dostawczych.
  • Dajemy gwarancję na rok bez limitu kilometrów.
  • Warsztaty podejmujące z nami współpracę korzystają z promocyjnych cen.
  • Oferujemy krótki czas wykonania usługi – filtry DPF z samochodów osobowych i dostawczych są do odbioru tego samego dnia, w którym są przywiezione do czyszczenia, filtry DPF z samochodów ciężarowych są do odbioru następnego dnia.